نتایج جستجو برای عبارت :

شکاک؟

این تحقیق در مورد افراد شکاک و نحوه برخورد با افراد شکاک در 40 صفحه می باشد... 

فهرست مطالب این تحقیق:
لطفا قبل از خرید به فهرست مطالب توجه فرمایید.
مقدمه
کنترل گرایی
شما در برابر شک‌های همسرتان چه واکنشی نشان می‌دهید؟
ریشه شک‌های همسرتان را پیدا کنید
مقابله به مثل نکنید
به سوالات همسرتان در آرامش پاسخ بدهید
همسرتان را با خود همراه کنید
برای همسرتان در دسترس باشید
به همسرتان ابراز علاقه کنید
نشانه‌‌های رفتاری
خود را گول نزنیم
هنگام درخو
آیا می دانید زبان فارسی مختصرترین زبان دنیاست ؟

مثال :
معادل جمله میری سریع این کارو انجام میدی وبرمیگردی یک کلمه است : اومدیا

کارت بانکیم گم شد ،رفتم بانک بسوزونمش بانکیه گفت:
"با این میانگین حسابی که تو داری برو خودتو بسوزون،چه کار به کارت بانکیت داری؟"

تا حالا به قیافه شتر مرغ دقت کردین؟!

یه جوری تند تند وسربالا چپ وراستشو نگاه میکنه انگار هافبک وسط بارسلوناست
حاجی، همکلاسیم، بهم می‌گه فلانی تو دیدت نسبت به دین یه ذره پارانویا داره. یه ذره شکاکی. یه ذره بدبینی.گفتم آره. زدی تو خال...گفت چرا؟گفتم فکر می‌کنم درستشم همینه... اگه اون داعشی و اون سنیِ تندرو و اون وهابی و اون بهایی و اون طالبان و غیره هم فقط یه ذره شکاک بودن، دنیا خیلی جای بهتری بود...پ.ن: من و حاجی و چند نفر دیگه، پسرای نسبتاً مذهبی ورودی هستیم. یعنی حداقل در چشم دیگران مذهبی می‌زنیم. من که در باطن مذهبیِ آنچنانی نیستم. نمازمو به زور می‌خون
سلام
من 35 سال سنم هست و کمی بدبین و شکاک هستم و بدتر از اینها تا این سن نتونستم بخاطر هراسی که دارم با دختری مستقیم و بی واسطه حرف بزنم. 
تا بحال 6 بار برای ازدواج اقدام کردم و به شکل عجیبی هر بار در زمان کمتر از دفعه قبل پشیمان شده ام! یعنی بار اول شاید دو هفته نامزد بودم و بعد بشدت سرد شدم و از دیدنش هم دچار نفرت بیشتری ازش میشدم! (این رو هم بگم که هیچ کدوم رو خودم انتخاب شون رو استارت نزدم! یا خانواده خودم بوده یا خود دختر و یا پدر دختر) ،دفعه دوم
۲۹ درصد از وب کپی است!

بعضی از وب سایت‌ها وجود دارند که برای کسب درآمد از طریق تبلیغات، محتوای اینترنتی را با استفاده از روبات‌ها به صورت اتوماتیک کپی کرده و مخاطبین را از طریق گوگل جذب وب‌سایت جعلی می‌کنند. دقت کنید که این کار با دزدی از طریق «فیشینگ» متفاوت است.

حال سوال پیش می‌آید که آیا این وب‌سایت اصلی محمدرضا است یا خیر؟ یافتن پاسخ معمولا ساده است. به خودم ایمیل بزنید، تماس تلفنی بگیرید، حضوری مرا ببینید و شکاک باشید. این روز‌ها
رمان خط به خط تا تو از نرگس نجمی
نام کتاب: خط به خط تا تو
نویسنده: نرگس نجمی
ژانر: عاشقانه، پلیسی
ناشر: رمانسرا
تعداد صفحات: 439
خلاصه‌ی داستان رمان:
آرام بود مثل نسیم، طوفان که شد آرامش تمام خانواده‌اش به یغما رفت‌. او ماند و دو مرد که نمی‌دانست کدامشان قاتل نفس‌های برادر و آسایش خانواده‌اش است.مردی که عاشقش بود به جرم قتل برادرش در زندان افتاد و مردی که به او اعتماد داشت، شد مشکوک‌ترین مظنون.وکیل یکی شد و شکاک به دیگری، ولی سرنوشت همراهش ر
رمان خط به خط تا تو از نرگس نجمی
نام کتاب: خط به خط تا تو
نویسنده: نرگس نجمی
ژانر: عاشقانه، پلیسی
ناشر: رمانسرا
تعداد صفحات: 439
خلاصه‌ی داستان رمان:
آرام بود مثل نسیم، طوفان که شد آرامش تمام خانواده‌اش به یغما رفت‌. او ماند و دو مرد که نمی‌دانست کدامشان قاتل نفس‌های برادر و آسایش خانواده‌اش است.مردی که عاشقش بود به جرم قتل برادرش در زندان افتاد و مردی که به او اعتماد داشت، شد مشکوک‌ترین مظنون.وکیل یکی شد و شکاک به دیگری، ولی سرنوشت همراهش ر
صنم
صادق هدایت ان شاهکار دهن پرکنش را اینطور شروع میکند:« در زندگی زخم هایی هست که مثل خوره در انزوا روح را اهسته میخورد و میتراشد. این درد ها را نمیشود به کسی اظهار کرد، چون عموما عادت دارند که این درد های باور نکردنی را جز، اتفاقات و پیشامدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند ان را با لبخند شکاک و تمسخرامیز تلقی بکنند؛زیرا بشر هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی ان
مردها چه زن هایی را ترک می کنند؟ *زنان توجه طلب (هیسترونیک)زنانی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند.*زنان مهرورز حمایت گراین گروه از زنان، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان می خواهد مانند یک مادر، شش دانگ مراقب شوهر خود باشند.*زنان بچسب (وابسته)این گروه از زنان، به شدت گیر میدهند. در محبت و بی محبتی، افراط می کنند. دلشان میخواهد همه جا به همسر
The Devil's Dictionary، عنوان یک فرهنگ لغت (واژهنامه) نوشتۀ Ambrose Gwinnett Bierce (آمبروز بیرس) هست. اما این کتاب، ی فرهنگ لغت معمولی نیس، نویسنده در مقابل هر واژه ای، توضیح و تفسیری طنز و هجوآلود و درعین حال تلخ و متاثرکننده رو بیان کرده، درواقع این فرهنگ لغت، دید یک آدم شکاک، واقعگرا و درظاهر بدبین از همه چیزه. مثلاً به این چنتا نمونه دقت کنین: 
تبریک: حسادت مودبانه
بی‌دفاع: ناتوان از حمله
عذرخواهی: زمینه چینی برای اهانت بعدی
ادراک: خیلی دیر به حماقت خود پ
The Devil's Dictionary، عنوان یک فرهنگ لغت (واژه نامه) نوشتۀ Ambrose Gwinnett Bierce (آمبروز بیرس) هست. اما این کتاب، ی فرهنگ لغت معمولی نیس، نویسنده در مقابل هر واژه ای، توضیح و تفسیری طنز و هجوآلود و درعین حال تلخ و متاثرکننده رو بیان کرده، درواقع این فرهنگ لغت، دید یک آدم شکاک، واقعگرا و درظاهر بدبین از همه چیزه. مثلاً به این چنتا نمونه دقت کنین: 
تبریک: حسادت مودبانه
بی‌دفاع: ناتوان از حمله
عذرخواهی: زمینه چینی برای اهانت بعدی
ادراک: خیلی دیر به حماقت خود
در تقسم‌بندی اوقات شبانه‌روز این وقت‌ها که آفتاب داره غروب می‌کنه و مثل یه زندانی باید از پشت پنجره و شاید هم دو لایه پرده رفتن نور رو ببینی بدترین‌ه. دل‌تنگ هزار و یک تا خاطره و حس‌ِ خوب گذشته می‌شی. نه حوصله‌ی درس خوندن داری نه هیچ کارِ دیگه‌ای. فقط باید منتظر بشینی که این فاصله‌ی بین بودن و نبودنِ آفتاب بگذره. که خودِ نور هم مطمئن نیست که هست یا نیست. که هست ولی نیست. یا شایدم نیست ولی هست. یا شایدم هست و نمیخواد که باشه. یا برعکس. در هر
فرزاد جابرالانصار / پژوهشگر و مترجم آثار فلسفی
هنری پیترزما اصالتا هلندی و پژوهشگر فلسفه دانشگاه تورنتو و متخصص پدیدارشناسی (هوسرل، هایدگر و مرلوپونتی) است. او همه جا خود را واقع گرا خوانده و از این حیث شاید عجیب بنماید که کتابی راجع به سه فیلسوف استعلاگرا نوشته است. او در این کتاب با حفظ موضع خودش، کوشیده خاستگاه منظر پدیدارشناسی را روشن کند و برای این کار از روش قدیمی مقایسه یا قیاس با واقع گرایی استفاده کرده است. او در کتاب «پدیدارشناسی ا
همیشه دلم میخواست فرزند یه خانوم و آقایی میبودم که شدیدا عاشق هم بودن و بعد ازدواج کردن از این عشقای اسطوره ای! ولی بعدا به این نتیجه رسیدم اگه عشق باشه حتی کم زندگی یه رنگِ دیگه ای داره. متاسفانه ازدواج مادر و پدرم کاملا از روی منطق اینکه این خانم یا آقا برای زندگی مناسبن اتفاق افتاده و کمترین علاقه ای حداقل از طرف مادرم نبوده. باورش یکم سخته ولی طی این بیست و چند سال زندگی مشترکشون مادرم حتی یه بارم پدر رو به اسمش صدا نکرده و همیشه حرفاشو با
افراد دارای این اختلال نسبت به همه بی اعتماد و شکاک هستند . این افراد اکثرا خشمگین و تحریک پذیرند و بد رفتاری می کنند و اهل دعوا هستند . افراد دارای این اختلال حالت عاطفی محدودی دارند و در ظاهر فاقد هیجان و احساس می باشند . آن ها آدم های گرمی نیستند و به قدرت و به ثروت افراد توجه دارند و اگر کسی را ضعیف و بیمار ببینند، وی را تحقیر می کنند .  این افراد در موقعیت های اجتماعی افرادی فعال و کاری به نظر می آیند ولی اغلب فقط دیگران را می ترسانند و افراد
برای برقراری رابطه بهتر با همسر شکاک، بد دل و جلوگیری از بر هم خوردن آرامش و آسایش در زندگی مشترک ابتدا باید اعتمادسازی صورت بگیرد.حمیدرضا رحمانی روانشناس و مشاور خانواده با اشاره به پیرامون روش‌های ایجاد اعتماد در زندگی اظهار داشت: گزارش دادن از کارهایی که در طول روز انجام شده، درک و فهمیدن نکاتی که باعث آزار وی می‌شود مثل نوع لباس پوشیدن و یا لحن صحبت کردن و پیدا کردن راهی برای اصلاح رفتار در این زمینه می‌تواند موثر باشد.وی گفت: باید آگا
و من هیچوقت از زندگی سیر نمیشوم...یک دختربچه‌ی دوازده ساله درونم نفس میکشد و من جانانه او را بزرگ میکنم...میگذارم وسط خیابان رقص‌پا کند بدون آنکه از نگاه پیرمردانِ شکاک بترسد...میگذارم وسطِ رانندگی کردنش پنجره را پایین بیاورد و از هوای خنکِ زمستانی که لای موهای لختش میپیچد لذت ببرد و دلهره‌ی شالِ افتاده‌اش را نداشته باشد...میگذارم وقتی بچه‌های کوچکتر را دید،مارمولک‌بازی در بیاورد و به زور هم که شده لبخند بچسباند گوشه‌ی لب‌های مات‌زده‌
00هیچ سرزمینی دیدید که متشکل از یک قوم باشد؟ 
آیا کشور های جهان اول سایر اقوامش را پس میزند ؟ 
دلیل پیشرفت این دولت ها چیست؟ 
دلیل اینکه اولین کشور جهان در طول تاریخ هستیم که از عرش به فرش افتادیم چیست؟ 
غیر از اینه که سالها قبل کشور افغانستان از همه لحاظ از کشور های برتر و صنعتی دنیا بود؟ 
اون همت و اراده کجاست ؟ اتحاد ما برادری ما رو چه کسی زیر سوال میبرد که لعنت خدا بر او و پیروانش 

اگر تغییر نکنیم ، حذف می شویم .
 برای جلوگیری از حذف شدن د
سلام خسته نباشید
من یک دختر 21 ساله هستم خیلی روحیه حساسی دارم و اگه این مشکلم برای بعضی هاتون شوخی باشه ناراحتم میکنه. بنده به تازگی با فردی که قبلش یک سال آشنایی کامل داشتم نامزد کردم، ایشون یک پسر معقول سر به زیر و باحیاست. خیلی هم منو دوست داره و منم همین طور، بگذریم ...
مشکل از جایی شروع میشه که من خیلی حسودم، اوایل فکر نمیکردم شدتش انقدر باشه، ولی حالا رفتارم مثل یه فرد شکاک شده، مثلا چی؟
مثلا دوست ندارم با دخترها صمیمی حرف بزنه یا گرم ب

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن ا

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی
هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از
شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن ا
در مورد دختر نجیب و پاک خیلی صحبت شده، ولی بر عکسش نه، منظور از پسر سالم، پسر ساده نیست، چون باوری در ناخودآگاه وجود داره که پسر سالم یعنی بی دست و پا، سالم از نظر ارتباط با جنس مخالف (به معنی خشکی، غرور بیش از حد و ... نیست)، سالم از نظر اهل سیگار و قلیون نبودن (با احترام به افراد سیگاری، منظور بد بودن سیگار هست نه بد بودن فرد سیگاری)، سالم از نظر ذهنی یعنی شکّاک نباشه، نگاه هیز نداشته باشه و با دیدن یک خانم تعادلش رو از دست نده!
برای توضیح بیشت
سلام
اینجا کسی میدونه پسرها چطوری توی اینستاگرام فالووینگ پیدا میکنن؟ تو رو خدا بهم نخندین. من یکی از دخترهای اینجام. گاهی نظری میدم اما نه همیشه. حدود هفت ماهه که با آقایی زیر نظر خانواده هامون آشنا میشیم برای ازدواج. یه چیزی مثل نامزدی منتها فقط پدر و مادرم و مادر اون در جریانن حتی خواهر متاهلمم در جریان نیست و دیگه حتی بقیه فامیل. میخوام بگم که بدونید فقط قرار شده آشنا بشیم ببینیم به درد هم میخوریم یا نه. همین. نه عقد کرده ش هستم و نه خیلی با
استادمون امروز ی خورده در مورد اختلال پارانویید گفت :
راه درمان نداره و چاره ش فقط طلاقه..یا مرگ طرف (دارای اختلال) 
اینجور افراد بسییااار شکاک هستن و بعد ازدواج بیشتر خودشونو نشون میدن ینی شدیدتر میشه :/ اینطور که متوجه شدم بیشترم برای همسره نه مثلن خانواده خود شخص. مورد بوده اقاهه تو خونه خودش دوربین نصب کرده:/ و خانومشو تحت نظر گرفته 

خواستم بگم خیلی رفتارا رو که میبینید ازارتون میده رو رو حساب غیرت و دوس داشتن نذارید!شوهرش نمیزاره دوستاشو

علم هیچ مرز و کشوری را نمی شناسد، زیرا دانایی به بشریت تعلق دارد، و مشعلی است که جهان را روشن می کند - لوئیس پاستور
انسان مدرن علم (science) را به عنوان راهنما و راهگشای خود می داندو این علم (science) بشر محدود به تجربه های متعدد و متنوع او در این کره خاکی است، ذات انسان مدرن شکاک و سخت باور است. انسان مدرن معنای تقدس و رمز و راز غیبی را درک نمی کند و به جای آن روش تجربه را جایگزین کرده است. طبییعی است که تجربه همه جا پاسخگو نیست. این عدم پاسخگویی انسان ر
کتاب «هنر حفظ آبرو » اثر آرتور شوپنهاور با ترجمه علی عبداللهی توسط نشر مرکز منتشر و راهی بازار نشر شده است. این‌کتاب ششمین عنوان از مجموعه هنرهای شوپنهاور است که مرکز ترجمه‌ آن را چاپ می‌کند.این‌کتاب با ۸۲ صفحه، شمارگان هزار و ۴۰۰ نسخه و قیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان منتشر شده است.
آرتور شوپنهاور فیلسوف مهم و شکاک آلمانی متولد ۱۷۸۸ و درگذشته به سال ۱۸۶۰ است. اندیشه‌های این اندیشمند موجب دگرگونی‌های مهمی در تاریخ فلسفه شده و او را به‌عنوان فی
سلام
من دختری هستم که یک سوالی داشتم، سوال من از آقایون هست، آقایون، شما اگه به خواستگاری دختری برید که خط موبایل نداشته باشه، چه فکری در موردش میکنید؟، یا دختر خانم ها، شما اگر آقایی به خواستگاری تون اومد و شما خط موبایل نداشتید، و ازتون پرسید چرا، چی جواب میدین؟
من گوشی موبایل (خط) ندارم، یعنی خانواده مخالف این قضیه بودند و منم به احترام شون، تا الان خط نداشتم، ولی تبلت بدون خط دارم، و یک سری از برنامه ها رو برای اطلاع از وضعیت دانشگ
بعد از طرح بحث صفات خدا و تجّلی صفات برای شناخت و معرفت نسبت به خدا ، ما به یک موضوع پرچالش میرسیم و اینکه:
اصلاً خدا از کجا آمده است که بخواهیم برای او صفات تعریف کنیم؟ یا مثلا وقتی می گوئیم ذات و چیستی خداوند قابل شناخت نیست پس چطور به این شناخت رسیده ایم که اساساً خدایی هست که در وصف او سخن گفته میشود؟این در واقع همان حرف خداناباوران است که به عنوان مقدمه قرار می دهند و می گویند که وقتی چیزی خارج از مرزهای طبیعی هست و قابل دسترس هم نیست و قاب
از اولین تصاویری که در ذهنم ثبت شده است، تصویر پدرم است. مردی با چشمان میشی‌رنگ و موهای جو گندمی، با کمی ریختگی‌ در دو طرف پیشانی و یک سبیل دسته‌کوتاه! مردی که دست‌های سفید و سنگینی دارد و خیلی کم می‌خندد و خیلی بداخلاق است‌‌.
بزرگ‌تر که شدم دانستم که پدرم ارتشی‌ بوده‌است، اما نه آن ارتشی که بتوانی زیاد از آن صحبت کنی، ارتش پهلوی.
همیشه عجول است و هیچ‌وقت حوصله و صبر و قرار ندارد و اگر در حال دقت روی چیزی باشد و با او حرف بزنیم، داد و فری

نمیدونم بهش چی میگن؟!
تکرار یه اتفاق وقتی ایندفعه نوک پیکانش تو نباشی !
اسمش مهم نیست.مهم اینه وقتی اتفاق میفته تو یه سری از سادگی هات دود میشن میرن هوا.
مثلامیفهمی اون روز صبح بازیشون بود.
هماهنگ شده بود.
مثل بازی که بچه های خودمون سر اون در اوردن.
مثل هماهنگی بی نظیری که این ور اتفاق افتاد.
مثل هماهنگی عجیبی که چندماه پیش اتفاق افتاده بود و من فکر میکردم همه چی رواله .
مثل اینکه دوماه پیش سه نفره سه نفره گفتناشونوفهمیدم و باازم خودمو زدم به ن
آیا هفت روش آسان برای تبدیل شدن به یک فرد خوش بین می‌خواهید؟ تعداد کمی از افراد مایل رفتن به یک سفر روحانی برای تبدیل شدن به یک فرد مثبت هستند، زیرا بعضی اوقات به نظر می‌رسد که انجام این کار سختی زیادی دارد. با الهام از جیم کری که سال‌ها را در سفر روحانی خود گذراند، می‌توانیم از نکته‌هایی که آموخت استفاده کنیم. در ادامه هفت روش برای تبدیل شدن به یک فرد مثبت معرفی می‌شود. با یوکن همراه باشید.
1. قدردانی ابزاری است که اغلب نادیده گرفته می‌شو
شک داشتن به همسر و راه حل آن

شک و تردید به‌طور کلی ریشه در وسواس دارد‎

شک به همسر نقطه ای از زندگی است که در
برابر اعتماد به او قرار می گیرد. زنانی که “شک به همسرم” را دائم برای خود
مرور می کنند ، خود را از رفتارهای محبت آمیز همسر دور می کنند.

شک به همسر ، یکی از بیشترین موارد اختلاف
بین همسران و خانواده در زندگی های امروزی است. ریشه این عمل ، رفتار
بدبینی است ، به طور مثال شوهری که دیر وقت به منزل بیاید ، برداشت همسر
این است که
"‏اگر روزی دنیا را دوست نداشتی،جایت را عوض کن تا از زاویه‌ای دیگر به آن بنگری.دنیا از بعضی زوایا دوست‌داشتنی‌ست و در بعضی زوایا نه،
در بعضی از زوایا بهتر و زیباست، در بعضی زوایا تاریک و خسته‌کننده.یادت باشد تو باید جایت را عوض کنی، چرا که دنیا هرگزاز جایش تکان نخواهد خورد..."رسول یوناناین چند روز هم درگیر شوهر خاله ی از مکه آمده ام بودیم. خاله کوچک ترم که دختر سوم خانواده حساب میشود زندگی جالبی دارد. در کودکی با مردی ازدواج کرده که بعد از عر
میدونی؟! خسته شدم، خیلی خسته شدم...
انگار که تشنه توجه باشم، انگار که بخوام تو مرکز توجه باشم و وقتی مردم بهم بی توجه ان احساس پوچی بهم دست میده. وقتی کسی نباشه که باهاش حرف بزنم یا ازم احوالی بپرسه اط خودم خسته میشم...
من از خودم خسته م. از اینکه برونگرا ام. از اینکه آدما برام مهمن. از اینکه نگرانشون میشم. از اینکه بهشون پیام میدم خستم. خسته م از خودم
خیلی خسته م از خودم. از اینکه شکاک شدم خستم. از اینکه برای کسی اهمیتی ندارم خستم. از اینکه هنوز ازد
تسلا جزئیات ونتیلاتور آن را جزئیات می دهد و بیشتر از قطعات خودرو برقی ساخته شده استتسلا ویدئویی از اولین ونتیلاتور خود ، نحوه کار و ساخت آن را به اشتراک گذاشته است ، که بیشتر شامل قطعات خودروی برقی است.
از آنجا که بسیاری از بیمارستان ها در تلاش برای کمک به بیماران COVID-19 برای زنده ماندن ، از دستگاه های تهویه مطبوع خالی می شوند ، شرکت ها و امکانات در سراسر جهان به دنبال کمک هستند. برخی نیز مانند تسلا با ایجاد ونتیلاتورهای جدید ، مهندسان و قطعات
قبلنا انقد مغرور و خودشیفته بودم که به کسی محل نمیدادم .... شاید چون هر کی منو میدید خوشش میومد و این باعث غرورم میشد ... 

+ عشق آدمو ذلیل میکنه ...

یاد یه روزی برام امروز زنده شد و خواستم بنویسم 
با
دوستم بودم ...طبق معمول با سرویس دانشگاه برمیگشتیم ..تو آزادی پیاده
شدیم ... برادر دوستم همیشه میومد دنبالش ..خیلی بد دل بود و شکاک ...
اینسری براش کار پیش اومده بود و نتونسته بود بیاد دنبال دوستم ...
با
خودمون گفتیم خوبه که نیومده برج زهرمار ... یه کم حرف
18 ماه اول زندگی کودک: 18 ماه اول زندگی کودک

18 ماه اول زندگی کودک

1. تولد راحت و ساده و خوب
چون میدونیم کودک بزرگترین اسیب رو از فاجعه تولد میتونه ببینه و اگر اکسیژن در
هنگام تولد به مغزش نرسه باعث از بین رفتن میلیونها سلول مغزی در مغزش خواهد
شد.

2.زندگی بدون درد و رنج
کودک در 18 ماه اول نباید با درد و رنج و زندگی کنه لذا هر کوشش و تلاشی بکنید تا
فرزندتون این دوران رو در لذت و آرامش زندگی کنه لذا مساله های گوش درد و دل
درد و گرما و سرما و آسیبها
همیشه مثبت باشیم  تا در زندگی موفق شویم​

مهمترین کیفیت برای موفقیت در کارآفرینی و در زندگی، کیفیت خوش بینی و مثبت بودن است.

حتما بخوانید: مثبت اندیشی و 11 نتیجه فوق العاده ی آن در زندگی
مهمترین کیفیت برای موفقیت در کارآفرینی و در زندگی، کیفیت مثبت بودن و خوش بینی است. خوش بینی ها انتظارات غیر واقعی از موفقیت دارند. به عنوان یک نتیجه، آنها مایل به انجام چیزهای  بیشتر بدون اینکه دلسرد شوند.
نگرش مثبت و خوش بینی خود را حفظ کنید

حتما بخوانید:
مشاوره خانواده تلفنی 
علی ناییج و سید محسن موسوی بعنوان موسسین گروه مشاوران مالیم در مرکز مشاوره خانواده گروه مالیم اشاره می کنند با توجه به آمار زیاد طلاق و از هم پاشیده شدن خانواده ها مشاوره خانواده تلفنی از مهم ترین شغل ها در جامعه امروز به حساب می آید. مشاوره خانواده در واقع شاخه از روان درمانی برای بهبود روابط افراد خانواده است . که فعالیت آن به دو صورت هست: پیشگیری و درمان.

مشاوره خانواده برای پیشگیری
خیلی از زوجین بدون شناخت کامل
باغ مادربزرگه
از سال ۹۸ مجددا شروع کرده‌ام به روزه‌داری. انگار باز هم مثل قدیم
آرامم می‌کند و برعکس آنهایی که می‌گویند آدم‌ها وقت روزه‌داری عصبانی‌ترند، من
آرام‌ترم. امروز هم به رسم چندین و چند ساله نیمه شعبانم روزه بودم و بسیار بسیار آرام. قدیم‌ترها اما،
با ایمان‌تر بودم. یادم هست نوجوان که بودم غیر از ماه رمضان یک ماه روزه مستحبی
می‌گرفتم. عید و تولدی نبود که من روزه نباشم. نماز قضا نداشتم. هیچ نماز صبحی
نبود که مغزم اتوماتیک فرمان ن
رهپویان هدایت: عملکرد
مهره های فرقه ضاله بهائیت نشان می دهد که آنان در مواجهه با سوالات از ظرفیت
بسیار پایینی برخوردار هستند و با کوچکترین طرح بحثی برآشفته می گردند. در واقع
بهائیان به دلیل نقص و ضعف شدید در باورهای فرقه ای دچار چنین رفتارهایی شده اند
چراکه برای نمونه مشخص نیست بها، سرکرده این فرقه ضاله دقیقا چه عنوانی را دارا می
باشد. بها در نوشته هایش خود را خدا، رب، پیامبر و حتی غلام معرفی
کرده  که  با این وصف مشخص است بهائیان با ابهام شد
اگر فکر می کنید که برای تکمیل درد آرتروز یا دردهای مفاصل ، باید از داروهای بدون نسخه استفاده کنید ، باید توضیحات JointFuel360 ویلیام ای را از منچستر بخوانید .
خیلی اوقات می شنویم که مردم برای کاهش درد مفاصل باید به داروهای تجویز شده مراجعه کنند و با آگاهی از عوارض جانبی بسیاری از این نسخه ها در فروشگاه ، هر زمان که می ریزیم ، از بین می روند. این بررسی های زردچوبه مانند ویلیام است که ما را بسیار خوشحال می کند ، زیرا کسی توانسته است از داروهای تجویزی ج
معرفی کتاب صوتی بوف کور
کتاب صوتی بوف کور مشهورترین اثر صادق هدایت نویسنده معاصر ایرانی، رمانی کوتاه و از شاهکارهای ادبیات سده ۲۰ است. این رمان به سبک فرا واقع نوشته شده و تک‌گویی یک راوی است که دچار توهم و پندارهای روانی است.
تمامی رمان از زاویه دید اول شخص روایت می‌‌شود و از دو بخش نسبتاً مستقل تشکیل شده‌ است. این دو بخش گاه با استفاده از شباهت توصیف‌ها و اشاره‌ها به هم مربوط می‌شوند.
در بخش اول رمان، شخصیت اصلی بوف کور که ساکن خانه‌ا
سه سطح اول خانه روابط صوتی - ایجاد نقشه های عشق ، ایجاد اشتراک و تحسین و تحول به جای گم کردن - به عنوان پایه و اساس «دیدگاه مثبت» خدمت می کنند. من اطمینان دارم که این مهمترین عنصر معماری روابط جدید است.
یکی از مشتری های من اینقدر مطمئن نیست
او با کمی تحقیر به دیدگاه مثبت اشاره می کند. (اولین اشتباه او.) او آنرا "اثر مرد موسیقی" می نامد. در موسیقی مردانه ویلسون ، موسیقی هنرمند به نام هارولد هیل وارد ریور سیتی ، آیووا قول می دهد که شهر را از همه بیمار
مدیران موفق صبح ها زود از خواب بیدار می شود. من مدیر موفقی بودم، آن روز اما کمی خواب ماندم. چشم هایم را می‌مالیدم و کورمال کورمال با خمیازه های کشدار سعی میکردم راهم را از تخت به سوی آشپزخانه پیدا کنم تا سریعتر صبحانه بخورم و به سمت شرکت حرکت کنم. سال ها تجربه‌ی زندگی مجردی به من آموخته بود که تنهایی صبحانه خوردن دردناک است. شاید عحیب به نظر بیاید. تلویزیون را روشن کردم تا با اخبارگو صبحانه‌ای صرف کنم او برایم خبر بخواند و من تحلیل هایم را از

ما یه معضل داریم اسمش کمبود ج ن س ی و یا کمبود های عاطفی یا حمایتی و روحی هست ما بخاطر باورهای دینی و افراطی تحت فشاریم وقتی میترکیم یا هرزه گی مردانه - زنانه یا قانون صیغه موقت و ... اینها از توش میزنه بیرون!!
که حتی همین صیغه هم نتونست این بحران رو حل کنه و خیلیها به روشهای خلاف و ظاهری اسلامی وارد همین معقوله میشن
این مطلبگویای احوال بعضیا در جامعه است که زخمها رو پیدا میکنن و از کمبودها سواستفاده میکنن و دایه مهربانتر از مادر میشوند و شرم
رسانه قدرتمند است چون توان اجرایی و عملی کردن اهدافش را دارد. آنقدر که هر
فردی اگر در معرض رسانه قرار بگیرد می تواند به راحتی تحت تأثیر این اکولوژی ارزش
ها، باورها، فرهنگ و آداب و رسومش را تغییر بدهد.
رسانه ابزاری ست بسیار حساس به آن میزان که شما اگر نتوانید معنا و مفهوم خود
را در کلمات درست به مخاطب ارائه بدهید، به راحتی او را تحت تأثیر کلام خود دچار
اشتباه و سردرگمی خواهید نمود تا آن مقدار که اعتماد از او سلب شود.
این گردش و سیر می تواند آنقد
آفرینش، رمانی تاریخی است از نویسنده، نمایش
نامه نویس و فعال سیاسی روشنفکر آمریکایی، گور ویدال.
شخصیت اصلی و راوی داستان سیروس(یا همان
کورش)اسپیتمه، نوه ی خیالی زرتشت ـ ازپدری ایرانی و مادری یونانی ـ و سفیر ایران
در آتن است. زمان داستان سالهای سلطنت داریوش کبیر، خشایارشا و اردشیر اول(ربع آخر
قرن ششم و نیمه ی اول قرن پنجم پیش از میلاد) و زمان روایت، اواخر عمر اسپیتمه، در
دوره ی حاکمیت پریکلس بر آتن است. در این زمان او هفتاد و پنج ساله (و در اثر
ا
دانلود کتاب من او را دوست می داشتم
این فایل نسخه کامل کتاب من او را دوست می داشتم می باشذ.

دانلود فایل

دانلود کتاب من او را دوست داشتم pdf funport.ir › دانلود+کتاب+من+او+را+دوست+داشتم+pdf - Translate this page دانلود کتاب رمان من او را دوست داشتم + کتاب صوتی دانلود کتاب رمان من او را دوست داشتم دانلود رمان من او را دوست داشتم من او را دوست داشتم اثر آنا گاوالدا - نسخه صوتی و ... ک
نقد بوف کور صادق هدایت
از بوف
کور به عنوان یکی از بهترین رمان‌های قرن بیستم یاد می‌شود. اثری که هم به
سبک کارهای ادگار آلن پو خیالی و ترسناک است و هم تحت تاثیر هزار و یک
شب قرار دارد و علاوه بر این، نیم نگاهی هم به مسائل فلسفی و هستی‌شناسانه
دارد. رمان بوف کور اگرچه به فرانسوی و انگلیسی هم ترجمه شده، متاسفانه
هم‌چنان آن طور که باید مورد توجه مخاطبان دنیای غرب قرار نگرفته است.
هدایت از پیروان جدی ژان پل سارتر بود. به همین دلیل می‌توان

نوشتن زندگینامه کار عجیبی‌ست. این سفری به سرزمینهای بیگانه زندگی فرد دیگری‌ست. یک سفر، یک کاوش که می‌تواند تو را به جایی که هرگز آن را در رویا هم ندیده بودی ببرد و با این حال نمیتوانی کاملا باور کنی که تو آنجا بودی، 

این سایت به هیچ وجه حرفهای ایشان را رد یا قبول ننموده و صرفا نظرات این نویسنده آمریکایی در مورد زندگی پیامبر از دیدگاه یک نویسنده غربی  را بیان می نماییم و قطعا برداشتهای اشتباهی در صحبتهای ایشان وجود دارد که بدلیل کامل
سلام
قبلا در مورد انواع خانواده تعددی گفتیم و گفتیم اصل بر تک همسری است . ان شاء الله امروز در مورد نوع واکنش ها و آسیبها و مزایای هر نوع از خانواده ها صحبت می کنیم.

حالت اول آقا مخفیانه همسر دوم می گرفتند.
این نوع زندگی تعددی آسیب زا ترین حالت است.
میزان طلاق و افسردگی در این خانواده بالاست. بویژه همسر اول و فرزندانش.
مرد معمولا در این خانواده اقتدار لازم ، که لازمه زندگی تعددی است، رو نداره 
 چرا که مرد حالا از واکنش زن اول و یا از هم پاشیدگی ز

روانشناسان بالینی توصیه می کنند زنان به مسائلی که ممکن است مردان از آنان پنهان کنند، توجه داشته باشند تا بتوانند به بهترین وضع ممکن زندگی را اداره کنند.زندگی میدان جنگ نیست؛ این جمله را از همان روز شروع یک ارتباط و بعد از آن به خاطر داشته باشید. حتی در سخت ترین لحظات زندگی  هدف اصلی تان را فراموش نکنید. ازدواج راهی برای ساختن زندگی بهتر، کامل تر و همراه با آرامش است. پس به جای نقشه کشیدن های هر روزه و گرفتن باج مادی یا عاطفی از او، راه حل عاق
-از روزت بگو.کام عمیقی از سیگارش گرفت. به پیرمرد نگاه کرد. با خود اندیشید: شاید.در زیرزمینی تاریک در تهران، مرد تنومندی برهنه در مقابل کمدش ایستاده بود. کمد چوبی نورانی بود، حتی کمی چشم را میزد. آینه ای در وسطش قرار گرفته بود، و مرد به بدن خودش خیره شده بود. لبخند میزد، و می شد شرارت خفیفی را در چشمانش تشخیص داد. دستی به شکم صافش کشید، و با گام هایی آهسته به سمت کمد گام برداشت. مرد زیر لب گفت: دوست ندارم مچ دستم برهنه باشد. و کشوی کوچک ساعت هایش را
-از روزت بگو.کام عمیقی از سیگارش گرفت. به پیرمرد نگاه کرد. با خود اندیشید: شاید.در زیرزمینی تاریک در تهران، مرد تنومندی برهنه در مقابل کمدش ایستاده بود. کمد چوبی نورانی بود، حتی کمی چشم را میزد. آینه ای در وسطش قرار گرفته بود، و مرد به بدن خودش خیره شده بود. لبخند میزد، و می شد شرارت خفیفی را در چشمانش تشخیص داد. دستی به شکم صافش کشید، و با گام هایی آهسته به سمت کمد گام برداشت. مرد زیر لب گفت: دوست ندارم مچ دستم برهنه باشد. و کشوی کوچک ساعت هایش را
اختلاف نظر در مورد هاوینگ
مایک نووگراتز (Mike Novogratz) بنیان‌گذار بانک گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، یک بار دیگر در مورد قیمت بیت کوین با توجه به هاوینگ (halving) پیش رو در می سال 2020، دست به پیش‌بینی زد. او معتقد است که این ارز در سال 2020 از مرز 20000 دلار خواهد گذشت.
این پیش‌بینی نووگراتز در حالی اظهار می‌شود که او چند ماه گذشته و قبل از حرکت صعودی بیت کوین، رسیدن این ارز به 12000 دلار را پیش‌بینی کرده بود. او یکی از افرادی است که پیش‌بینی‌های دلیرانه‌ای در
سارا من از اقتصاد هیچی هیچی سر درنمیارم.
ولی چه کمکی ازم برمیاد؟ کمک میکنم.

من توی زندگیم از بابت یه عده اصلا احساس نگرانی ندارم، مثلا غیرممکنه که محمد تنها بمونه.
محمد حتی وقتی خودش عمدا بخواد گوشه گیر و تنها بشه هم، میبینی همینطوری پشت خطی صد هزار تا داره، هی این زنگ میزنه استاد عاشقتم (پسرها) اون زنگ میزنه استاد جون مادرت شام بیا خونه ما، اون یکی میگه استاد هر زمان حس کردی نیاز داری ترتیب یه پسرو بدی من در خدمتت هستم. اون یکی میبینی زنگ زد
امروز خیلی خسته و داغون بودم دیشب مهمان داشتیم وسط اسباب کشی و بدبختی، غذادرست کردم چون اجی درگیر کارهای خونه جدید و من نیستم که بخوام کمکی بهش بکنم خیلی هم شاکی از دستم، خوب تقصیر من چیه یک ماه رفته سفر  برگشته چه انتظاری داشته از من؟ تنهایی بشینم وسیله جمع کنم؟ بهشم دوسه بار گفتم سفرت رو کوتاه کن زود بیا تو مادر نیستین که من چه کنم تنهایی؟ من برم سرکار نمیتونم کمکی بهتون بکنم توانی برام نمیمونه و...
دیگه غذا درست کردم و سفره رو پهن کردم وپری
ژانر تخیلی فانتزی  شین براری و افرینشش فرمالیسم هنری و جهانی فانتزی  در  اثری بنام  :       روح فرشته -تن ادمی-بال کبوتر          خلاصه ای از اثر موفق شهروز براری صیقلانی  ۴۳۲صفحه   سایز رقعی  www.copyRihgt 2020 @com    انتشارات کانون شیراز ، فرانکفورت_↓ ShirazNashr./StoryLongNew/ShinBrari/lovely/2021.com آه ه....  ای خدااااا  این عشق لعنتی چه بود که افریدی؟   دل ها را خون میکند    جوانی ها را تباه....  درام ها را تراژدی شرح اثر؛  درون سرزمینی میان خواب  و رویا  شهر هایی  بی ن
فال روزانه
فال روزانه یا طالع بینی روزانه
یکی از سرگرمی های رایج در فضای مجازی است. با خواندن فال روزانه خود و
دوستانتان می توانید برای دقایقی از دنیای واقعی فاصله گرفته و در رویاهای
خود غرق شوید. در ادامه برای مطالعه فال امروز خود با همدوره همراه باشید.
فال روزانه
فال متولدین ماه فروردین
این ماه برای تو تعیین کننده خواهد بود چون باید در فاصله آن تصمیم‌های
مهمی بگیری. در عشق و دوستی باید ثابت قدم بود و در زندگی همیشه پیشرفت و
ترقی را جستجو
هدف جورجیوف از تحقیق در این زمینه شناخت ابعاد شخصیت انسان و ارائه راهکار برای رشد و خود آگاهی بیشتر انسان بوده است. زیرا جورجیوف بر این باور بود که تا انسان خود را به درستی نشناسد، قادر به کمک به خود و نیز کمک به دیگران نخواهد بود. او انسانها را به نه تیپ شخصیتی تقسیم می کند که هر تیپ دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود می باشد .ورکشاپ 20 در اینجا این نه تیپ  را  به صورت مختصر ارائه  ارائه می نماید  برای دانستن  بیشتر می توانید از طریق فرم زیر برای حضور

امروزه روش های درمانی جدید کم کم در حال جایگزین شدن با روش های درمانی قدیمی هستند. هیپنوتیزم درمانی یکی از علم هایی به شمار می رود که چند دهه است نسبت به آن توجه ویژه ای صورت گرفته است. اگر شما نیز قصد دارید اطلاعاتی در این مورد کسب کنید با ما همراه باشید.
هیپنوتیزم چیست؟فرهنگ لغت واژه هیپنوتیزم را اینگونه توصیف می کند: حالتی است مشابه خواب که توسط کسی القا شده باشد و تلقیناتش بسادگی و بدون مقاومت توسط فرد پذیرفته میگردد. اگر چه کارشناسان م
 تحقق وحدت ملی با انتخابات آزاد و رقابتی
 فدائیان اسلام؛ مبارزانی آرمان‌گرا برای تحقق احکام الهی
 برجام در وضعیتی نامتوازن‌
 کتاب باز هم سوالی دارید؟
 الگوهای اسلامی، باب ذائقه ایرانی
 کتاب خوزستان پشت خاکریز سیلاب
 درباره همایون خرم
 کتاب اصفهان از نگاهی دیگر
 کتاب «تانیش»
 کتاب عشق‌بازی به سبک ماهی‌ها
 دانشگاه‌ها ۱۰۰ هزار پایان‌نامه و پروپوزال در ایراندک ثبت کردند
 اختصاص ۹۲۸۵ مجوز جذب هیأت علمی برای وزارتخانه‌های علوم و بهدا
 تحقق وحدت ملی با انتخابات آزاد و رقابتی
 فدائیان اسلام؛ مبارزانی آرمان‌گرا برای تحقق احکام الهی
 برجام در وضعیتی نامتوازن‌
 کتاب باز هم سوالی دارید؟
 الگوهای اسلامی، باب ذائقه ایرانی
 کتاب خوزستان پشت خاکریز سیلاب
 درباره همایون خرم
 کتاب اصفهان از نگاهی دیگر
 کتاب «تانیش»
 کتاب عشق‌بازی به سبک ماهی‌ها
 دانشگاه‌ها ۱۰۰ هزار پایان‌نامه و پروپوزال در ایراندک ثبت کردند
 اختصاص ۹۲۸۵ مجوز جذب هیأت علمی برای وزارتخانه‌های علوم و بهدا
دانلود پکیج درآمدزایی 400 هزارتومن در 40 دقیقهدانلود پکیج درآمدزایی 400 هزارتومن در 40 دقیقهبسم الله فروشگاه مصطفی

"راه هایی که خود ما با آنها به کامیابی رسیدیم"

" اگر به راستی به درآمد احتیاج دارید و خواهان موفقیت هستید،
با دقت مطالب این صفحه را کامل تا انتهای آن مطالعه کنید.
در غیر این صورت، می توانید با خیال آسان این صفحه را ترک کنید :) "

کلید حل مشکلات فروشگاه مصطفی

همیشه یادتون باشه که :
«شما نباید برای پول پیشه کنید، بلکه پول باید برای
تحریر محل نزاع
توجه به مسئلۀ زن‌بودن و و
اولویت دادن به زنانگی، از مسائلی است که با ورود به دوران مدرنیته و
پیروی نهضت تجددطلبی غربیان، در نقد و نظر و ادبیات ما هم وارد شد. بررسی
آثار ادبی با چنین رویکردی قطعا می‌تواند از جهاتی مفید باشد؛ اما باید دقت
داشت معلوم نیست توجه به این مسئله تا چقدر در ارزشیابی و داوری کلی
ادبیات زنان مهم است یا نیست. و یا اینکه زیبایی و اهمیت اثری ادبی که
مولفش یک زن است تا چقدر به این مسئله وابسته است یا نیست.
س
تحریر محل نزاع
توجه به مسئلۀ زن‌بودن و و
اولویت دادن به زنانگی، از مسائلی است که با ورود به دوران مدرنیته و
پیروی نهضت تجددطلبی غربیان، در نقد و نظر و ادبیات ما هم وارد شد. بررسی
آثار ادبی با چنین رویکردی قطعا می‌تواند از جهاتی مفید باشد؛ اما باید دقت
داشت معلوم نیست توجه به این مسئله تا چقدر در ارزشیابی و داوری کلی
ادبیات زنان مهم است یا نیست. و یا اینکه زیبایی و اهمیت اثری ادبی که
مولفش یک زن است تا چقدر به این مسئله وابسته است یا نیست.
س
رویاهایت را بساز …

درآمدی بیشتر از ۵۰۰,۰۰۰ تومان بصورت روزانه

صد در صد تضمینی و تست شده

کسب درآمدی ثابت و کاملا قانونی

خرید قالبخرید قالب

نگران فردایت نباش
خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست
ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند !
اعتماد کن به خدایی اش …
پکیج ویژه ی “کسب درآمد اینترنتی گروه تخصصی پولساز” یک شغل است،
شغلی اینترنتی که امروز شروع خواهید کرد و تا پایان عمر می توانید از آن درآمدی میلیونی کسب کن
"زندگی اولش ملال است، بعدش ترس" هر جامعه ای و شاید جامعه پست مدرن بیش از همه در بر دارنده جنبش ها و پدیده های بسیاری است که کاملا متضاد هستند. اما دو پدیده ترس و ملال با اینکه مخالف هم هستند اما همدیگر را در نهان تشدید و تقویت می کنند. ترس صرفا چیزی نیست که ما برخلاف خواستمان در معرضش قرار می گیریم؛ ترس علاوه بر این غالبا چیزی است که ما داوطلبانه خودمان را در معرضش قرار می دهیم تا بلکه به کمک آن بتوانیم از زندگی روزمره ملال آور مبتذل فراتر برویم.

پارت سوم از رمان پستوی شهر خیس . بقلم شهروز براری صیقلانی

خزان 
همواره پاییز برای افسردگان ِ شهر رشت ، غم انگیزتر ورق میخورد ، با گذر روزها در خزان به مرور و پیوسته نشاط و طراوت از درختان توت درون باغ ابریشم‌بافی به آرامی رخت بربست و برگ برگ درختان شهر زرد شد و ماه آبان به دو نیم قرینه گشت ، تاریکیِ شب شهر را در آغوش کشید ، در دل شهر سکوتی معنادار حاکم گشت، گربه ی سیاه و پیر نگاهش به آسمان چسبید ، قدم های طوفان همیشه بی صداست ، چنی
              صفحه 172 _  داستان بلند  _  در پستوی  شهر خیس.   شهریار در گوشه ی تاریک انباری ، و در فرار از خویش ، به غم نشسته. و جلسه‌ی دانشگاه به فراموشی سپرده .شهریار بحران زده و  گریزان از پذیرش طعم تلخ حقیقت ، پر از عصیان و خشم ، لبه‌ی پرتگاه انزجار با مُشت هایی ب‍ـــه هَم گرِه خورده، ایستاده . او در اندیشه ی فـــــرار از عواقــب اشتباهش به بـــُـن بست فکری وارد میشود ، و میل به بازگشت و خروج از این مسیر یکطرفه و جستجویـــــــی تازه برای یاف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها